Вчора
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня

10 сумчан отримали сертифікати наставників для дітей-сиріт

У Сумах у День родини вручили сертифікати містянам, які першими в місті та області пройшли спеціальне навчання та стануть наставниками для сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Наставництво передбачає добровільну безоплатну підтримку та допомогу, насамперед у підготовці до самостійного життя дітей, котрі проживають у закладах для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Стати наставниками в числі перших зголосились 10 сумчан (восьмеро жінок і двоє чоловіків), у тому числі одне подружжя.

Наразі п’ятеро новоспечених наставників вже заочно познайомились зі своїми підопічними, котрі є вихованцями дитячого будинку ім. С. П. Супруна та налагодили контакт із ними. Згодом буде підписано тристоронній договір (наставник – міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – керівник закладу, в якому перебуває дитина), після чого наставники зможуть тісніше спілкуватись із підопічними.

Вичерпну інформацію щодо наставництва можна отримати в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Харківська, буд. 42, тел.: 70-06-07, 70-07-04).

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/10-sumchan-otrimali-sertifikati-nastavnikiv-dlya-ditej-sirit

4 листопада
3 листопада