1 лютого
27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня

145 медпрацівників отримали у березні доплати до заробітної плати

Заступник голови Сумської обласної госпітальної ради, очільник Сумської центральної районної клінічної лікарі Володимир Поцелуєв в ефірі програми «Тема дня» на Суспільному розповів про ситуацію із доплатами медикам, які борються з коронавірусом.

За його словами, за березень на Сумщині були виплачені кошти 145 медпрацівникам, при тому, що в цьому місяці було підтверджено 19 випадків Covid-19. Фактично за цих пацієнтів і виплатили кошти. Виходить, якщо підозра не підтвердилася, то кошти не нараховувалися. Йшлося про гроші і держави, і місцевих бюджетів, проте суми були незначними.

Володимир Поцелуєв пояснив, чому була затримка з виплатами: «Поки місцеві бюджети зрозуміли, що і як виплачувати, десь, можливо, вчасно не інформували, тому йшли дані на Київ, що не всім виплачені кошти».

З квітня ситуація вже змінилася, було вирішено йти іншим шляхом.

«Зараз лікарні підписують три види договорів із Національною службою здоров’я України. Перший — екстрена допомога, стаціонарна допомога хворим на COVID-19 і є мобільні бригади — в центрах первинної медико-санітарної допомоги та при лікарнях. Наразі первинка і всі заклади естреної допомоги підписані, заклади другої хвилі — на стадії підписання. У рамках цих договорів вже дійсно можна виплачувати по 300%», — зазначив заступник голови Сумської госпітальної ради.

4 листопада
3 листопада