Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня

145 медпрацівників отримали у березні доплати до заробітної плати

Заступник голови Сумської обласної госпітальної ради, очільник Сумської центральної районної клінічної лікарі Володимир Поцелуєв в ефірі програми «Тема дня» на Суспільному розповів про ситуацію із доплатами медикам, які борються з коронавірусом.

За його словами, за березень на Сумщині були виплачені кошти 145 медпрацівникам, при тому, що в цьому місяці було підтверджено 19 випадків Covid-19. Фактично за цих пацієнтів і виплатили кошти. Виходить, якщо підозра не підтвердилася, то кошти не нараховувалися. Йшлося про гроші і держави, і місцевих бюджетів, проте суми були незначними.

Володимир Поцелуєв пояснив, чому була затримка з виплатами: «Поки місцеві бюджети зрозуміли, що і як виплачувати, десь, можливо, вчасно не інформували, тому йшли дані на Київ, що не всім виплачені кошти».

З квітня ситуація вже змінилася, було вирішено йти іншим шляхом.

«Зараз лікарні підписують три види договорів із Національною службою здоров’я України. Перший — екстрена допомога, стаціонарна допомога хворим на COVID-19 і є мобільні бригади — в центрах первинної медико-санітарної допомоги та при лікарнях. Наразі первинка і всі заклади естреної допомоги підписані, заклади другої хвилі — на стадії підписання. У рамках цих договорів вже дійсно можна виплачувати по 300%», — зазначив заступник голови Сумської госпітальної ради.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада