11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня

Сумчанин Олександр Бабак – воїн, борець, патріот України

Під час виконання бойового завдання в Луганській області загинув громадський діяч Сумського району, палкий вболівальник ФК «Суми», Олександр БАБАК.

Прощання з нашим героєм відбулося на особливому для нього місці – біля стадіону «Ювілейний». «На цих трибунах пройшла половина мого життя. Ми підтримували ще перший склад команди. Зробили все, щоб існував клуб ФК «Суми», щоб його підтримувало місто», – розповідав Олександр.

До російського вторгнення Олександр БАБАК тринадцять років був палким уболівальником клубу ФК «Суми», після 24 лютого пішов з побратимами захищати Україну зі зброєю в руках. За його словами, всі ультрас, всі бійці національно-визвольного руху, всі небайдужі громадяни приєдналися до лав ЗСУ і мають на меті здолати навалу, і підтримати українських військових.

«Він був справжнім, прямим та запальним, мав усі риси притаманні справжньому воїну. Завзятий та натхнений, запальний та рішучий. Якщо він робив помилки, то ніколи не опускав руки. Робив висновки і рухався далі. Воїн, борець – його сутність, а не напускний антураж», – говорить про Олександра БАБАКА очільник Сумської районної ради Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО.

4 листопада
3 листопада