Вчора
22 березня
20 березня
17 березня
16 березня
14 березня
11 березня
10 березня
8 березня
7 березня
4 березня
25 лютого
24 лютого
23 лютого
21 лютого
20 лютого

«АМК РЕМ-БУД» починає будівництво нового соціального об’єкту на Київщині

Компанія «АМК РЕМ-БУД» починає працювати над новим об’єктом – будівництвом спортивного залу та їдальні Навчально-виховного комплексу “Димерська гімназія-загальноосвітня школа 1 ступеня” у Вишгородському районі Київської області. Роботи виконуються на замовлення департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.

Буде зведено два корпуси – двоповерховий спортивний, де розміщуватиметься спортивний та хореографічний зали загальною площею 1150 квадратних метрів, і одноповерхова їдальня загальною площею 510 квадратних метрів. У цих будівлях займатимуться зміцненням фізичної форми та харчуватимуться понад 400 дітей, які навчаються у гімназії.

Наразі стартували роботи підготовчого періоду, зокрема виїмка родючого шару ґрунту та прокладання тимчасових доріг. Від ретельності виконання завдань підготовчого періоду у великій мірі залежить успіх проведення всіх основних будівельно-монтажних робіт за зведення будівель.

«Нашу компанію вже не вперше обирають для будівництва важливих соціальних об’єктів у Київській області. Це ще раз підтверджує авторитет і відповідальність «АМК РЕМ-БУД». Ми вдячні замовникам за довіру і, як завжди, гарантуємо якість, використання сучасних та безпечних технологій і матеріалів, а також чітке дотримання термінів виконання робіт», – коментує генеральний директор ТОВ «АМК РЕМ-БУД» Андрій Куковенко.

4 листопада
3 листопада