Вчора
25 липня
24 липня
19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/1.jpg)
“АМК РЕМ-БУД” продовжує активні ремонтні роботи на автодорозі Понизівка-Манухівка-Бояро
Компанія “АМК РЕМ-БУД” продовжує активні ремонтні роботи на автодорозі О 191204 (Р-44) Понизівка-Манухівка-Бояро.
Наразі працівники компанії завершують фрезерування зношеного дорожнього покриття, яке з роками прийшло у повну непригодність. Для ремонтних робіт “АМК РЕМ-БУД” використовує надсучасну спецтехніку. Йдеться про фрезерувальну машину, яка значно покращує якість робіт та зменшує термін їх виконання.
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/3.jpg)
Так, завдяки такій унікальній для Сумщини та України, зокрема, спецтехніці, працівники підприємства завершать фрезерування дороги вже найближчими днями. Наступний етап – укладання та влаштування верхнього шару дорожнього покриття.
Нагадаємо, що роботи ведуться на двох відрізках дороги (2 км 100 м та 3 км 200 м), загальною протяжністю 5 км 300 м. Цей об’єкт реалізується у рамках національної програми “Велике будівництво”.
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/5.jpg)
Невдовзі на оновленій дорозі, яка з’єднує декілька населених пунктів, будуть створені умови для комфортного та безпечного пересування водіїв, у тому числі й школярів, яких щодня перевозитиме цим відрізком дороги шкільний автобус.
У компанії запевняють: вони сповнені сил та натхнення, аби й надалі активно працювати над розбудовою дорожньої інфраструктури Сумщини.
This error message is only visible to WordPress admins
4 листопада
3 листопада