8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня

«АМК РЕМ-БУД»: Ремонт автошляху Кириківка – Мирне – Сонячне – на завершальній стадії

Відновлення 3,4 км ділянки автомобільної дороги 0190302 Кириківка-Мирне-Сонячне, що в Охтирському районі, добігає кінця. Наразі робота працівників компанії сконцентрована на облаштуванні узбіч.

Фахівці «АМК РЕМ-БУД» розпочали фінальний етап поточного середнього ремонту автошляху, який є стратегічно важливим для Кириківської громади та загалом Охтирського району.

Для того, аби привести до ладу дорогу, яка довгий час була покрита ямами та вибоїнами, працівники «АМК РЕМ-БУД» виконали значний обсяг робіт. Зокрема, влаштували на основному проїзді та примиканнях автошляху шар із щебенево-піщаної суміші, а також вирівнюючий і верхній шари із крупнозернистої асфальтобетонної суміші (тип Б). Забезпечити якість та оперативність будівництва допомогла сучасна техніка, яку до процесу будівництва залучила компанія.

Як і було заплановано, після успішного завершення основної частини робіт, спеціалісти «АМК РЕМ-БУД» перейшли до облаштування узбіч. Фінальним етапом ремонту автошляху, який має завершитися до кінця року, стане встановлення дорожніх знаків.

Відновлене дорожнє покриття частини автошляху Кириківка-Мирне-Сонячне забезпечить швидке сполучення з адміністративним центром громади, а також створить умови для безперешкодного проїзду автотранспорту.

«АМК РЕМ-БУД» покращує дорожню інфраструктуру Сумської області!

4 листопада
3 листопада