16 жовтня
15 жовтня
14 жовтня
13 жовтня
12 жовтня
11 жовтня
10 жовтня
9 жовтня

«АМК РЕМ-БУД» ремонтує дорогу в Лебединській громаді

ТОВ «АМК РЕМ-БУД» здійснює ремонт дороги між селами Боровенька та Московський Бобрик, що входять до Лебединської територіальної громади.

Наша компанія виграла тендер, оголошений державним підприємством «Дороги Сумщини», згідно з яким тут загалом буде відремонтовано 14,5 кілометрів дороги. Наразі ж, за планом на поточний рік, тривають роботи на ділянці протяжністю 2,75 кілометрів. Це одна із найпроблемніших частин для проїзду автомобілів – шлях тут вимощений бруківкою і не ремонтувався десятками років.

Працівники «АМК РЕМ-БУД» майже закінчили вкладання шару щебенево-піщаної суміші, потім перейдуть до облаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, а вже після цього буде вкладатися верхній шар асфальтобетону.

Ремонт цієї дороги має велике значення для місцевих жителів, які саме нею добираються до центру Лебединської громади. До того ж, ідеться про покращення міжобласного транспортного сполучення – між Сумщиною та Полтавщиною.

Команда «АМК РЕМ-БУД» працює якісно та оперативно, аби досягти найкращого результату і зробити пересування дорогою комфортнішим і безпечнішим.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада