Вчора
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня

“АМК “РЕМ-БУД” у рамках ремонту дороги Хмелівка-Бобрик встановила нову зупинку

Реалізація проєкту з відновлення 3 км автошляху місцевого значення Хмелівка-Бобрик, що у Сумському районі, вийшла на новий етап – “АМК “РЕМ-БУД” монтувала зупинку та влаштувала нижній і вирівнюючий шари асфальту.

Наразі на об’єкті, що входить до програми Президента “Велике будівництво”, на замовлення ДП “Дороги Сумщини”, працівники “АМК РЕМ-БУД” вже виконали значний комплекс дорожніх робіт. Зокрема, із останнього – монтували нову зупинку громадського транспорту, улаштували нижній і вирівнюючий шари покриття з крупнозернистої асфальтобетоної суміші (тип Б). Разом з цим проводять до ладу узбіччя, знімають рослинний шар укосів насипу земляного полотна.
У найближчих планах – укладання фінального шару покриття проїжджої частини, примикань, заїздів, встановлення бар’єрного огородження, дорожніх знаків і нанесення розмітки.

Нагадаємо, що саме цією дорогою возитимуть дітей до школи, тож бригади “АМК “РЕМ-БУД” працюють, не збавляючи темпів, щоб досягти найкращого результату. При цьому кожен етап робіт виконується з чітким дотриманням технологій дорожнього будівництва та за встановленим графіком.

Продовжуємо покращувати дорожню інфраструктуру Сумщини, аби пересування автошляхами було безпечним та комфортним.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада