Вчора
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
20 листопада
19 листопада
18 листопада

«АМК РЕМ-БУД» влаштовує нижній шар асфальтобетону на дорозі, яка з’єднує села Крюківщина та Гатне у Київській області

Щоденно просувається реалізація одного із найбільш масштабних інфраструктурних проєктів компанії –  капітальне відновлення автошляху від вулиці Одеська до вулиці Велика Окружна Дорога в с. Крюківщина та с. Гатне із створенням чотирьох сучасних транспортних розв’язок.

Над цим важливим об’єктом (протяжність 4,6 км)  «АМК РЕМ-БУД» працює у рамках національної програми «Велике будівництво», на замовлення Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА.

Так, наразі працівники компанії розпочали вкладати нижній шар асфальтобетонного покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Разом з цим, фахівці «АМК РЕМ-БУД» займаються влаштуванням з’їздів, зливових каналізацій, бортових каменів та розробкою корита під дорожній одяг.

Для виконання робіт, які тривають за графіком, на об’єкті задіяно сучасну техніку, яку у своєму автопарку має підприємство.

Після завершення капітального ремонту буде забезпечено якісній проїзд між селами Крюківщина та Гатне Київської області. Транспортні розв’язки, які у рамках проєкту побудує «АМК РЕМ-БУД», допоможуть  вирішити проблему із напруженим транспортним потоком та створять безпечні умови для руху автотранспорту.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада