Вчора
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня
11 січня
10 січня
9 січня
8 січня

«АМК РЕМ-БУД» завершила демонтажні роботи у рамках ремонту приміщення Національного агентства з питань запобігання корупції

Працівники «АМК РЕМ-БУД» продовжують виконувати капремонт першого та четвертого поверхів приміщення Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) у Києві.

Завдяки якісній реалізації низки проектів у сфері дорожнього і цивільного будівництва «АМК РЕМ-БУД» отримала позитивну репутацію та довіру не тільки серед приватних замовників, а й від державних органів влади – таких як НАЗК, що є дуже цінним та показовим.

Так, в офісному приміщенні однієї з ключових структур у системі антикорупційної політики України спеціалісти «АМК РЕМ-БУД» вже закінчили усі демонтажні роботи та перейшли до нового етапу. Зокрема, наразі фахівці компанії виконують малярські роботи, займаються стяжкою підлоги, монтують нові стіни, прокладають електричні мережі, а також трубопроводи для майбутньої системи кондиціонування.

Враховуючи важливість об’єкту фахівці «АМК РЕМ-БУД» виконують усі заплановані проектом роботи з особливою відповідальністю, адже офісне приміщення НАЗК щоденно відвідує значна кількість людей, серед яких – європейські партнери, дипломати.

«АМК РЕМ-БУД» цінує довіру державних органів влади та докладе всіх зусиль, щоб створити комфортні умови для роботи співробітників НАЗК, у тому числі й для закордонних гостей.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада