Вчора
13 травня
12 травня
10 травня
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня

Аудіогід та мобільний додаток «Туристичні об’єкти Сумщини» створили в області

Анонсували подію під час брифінгу голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО і директор обласного Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Любов КАРПЕНКО.

Сумський обласний художній музей ім. Н. Онацького з нагоди Всесвітнього дня туризму отримує безкоштовно в своє розпорядження сучасний комплект аудіогіду. Це обладнання розроблено та зібрано в Сумах.

«Ми проваджуємо впроваджувати сучасні технології в музейну сферу, що дозволить забезпечити якісне супроводження екскурсій різними мовами, а в час пандемії коронавірусу створити додаткові умови для більш безпечного перебування туриста в нашому музеї», – зазначила Любов Карпенко.

Також, за завданням голови облдержадміністрації Романа Грищенка, на замовлення відділу промоції та туризму обласного Департаменту культури, інформаційної політики та туризму розроблено мобільний додаток «Туристичні об’єкти Сумщини» з web-сервісом для збору й систематизації інформації про туристично-привабливі об’єкти Сумської області.

Успішна робота з туристичними операторами та агенціями потребує актуальних туристичних даних для створення конкурентоспроможного туристичного продукту на Сумщині. Чим активніше будемо пізнавати свій край, тим більше цікавої інформації зможемо зібрати і привернути увагу значної кількості туристів.

Презентація аудіогіду та мобільного додатку «Туристичні об’єкти Сумщини» планується 26 вересня в Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада