Вчора
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня

Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 9 млн гривень

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня – серпня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на суму понад 9 млн гривень.

За підсумками здійснених державних фінансових аудитів впроваджено 48 пропозицій, з яких 20 ‒ спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становила майже 17 млн грн.

Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів, внаслідок неефективних управлінських дій або рішень на суму понад 14 млн грн.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за наслідками проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 59 управлінських рішень.

Матеріали 14 ревізій та перевірок управлінням передані до правоохоронних органів для належного реагування, правоохоронними органами відповідно розпочато 3 досудових розслідування та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення 18 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 ‒ до дисциплінарної та 21 ‒ до матеріальної.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада