Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Автостанцію на Сумщині виставили на продаж: працівників звільняють

Як розповіла голова Кролевецької районної державної адміністрації Наталія Срібранець, власник приміщення автостанції у місті Кролевець виставив будівлю на продаж. Працівники автостанції вже повідомлені про звільнення, пише 05453.com.ua.

«Наразі у нас є домовленість із керівництвом ТОВ «Сумиоблавтотранс» про розміщення у місті Кролевець каси, де будуть реалізовуватися квитки. Це дуже важливо зробити в найкоротший термін, щоб пільговики, які отримують від держави компенсацію за проїзд, не втратили такої можливості, адже без квитків, їм не компенсують витрати», – зауважила голова Кролевецької РДА.

Посадовиця загострила увагу на тому, що транспортне сполучення залишається таким, як і було. Автобусні маршрути будуть виконуватися в повному обсязі. «Я озвучувала дану проблему на сесії міської ради, адже стоїть питання виділення земельної ділянки для розміщення каси для продажу квитків у зручному для кролевчан місці. Щоб і перевізники мали можливість комфортно обслуговувати громадян. Думаю, що спільними зусиллями, разом з міським головою та депутатським корпусом міськради, в даному питанні буде позитивне вирішення», – зазначила Наталія Срібранець.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада