Вчора
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня

«Бажаю місту процвітання й розвитку!» – Ігор Васильєв привітав сумчан зі святом

2 вересня у Сумах відзначають День визволення міста від нацистських загарбників, а в суботу відбудеться масштабне святкування Дня міста.

Зі святом сумчан привітав у Фейсбуці народний депутат України Ігор Васильєв:

«Вітаю сумчан!

Сьогодні, 2 вересня, – День визволення міста від нацистських загарбників, а День міста традиційно відзначається у першу суботу вересня.

За майже чотири століття Сумина Слобода, заснована Герасимом Кондратьєвим, перетворилася на місто обласного значення, відоме далеко за межами України.

В його історії були і щасливі, й трагічні події: сумчанам довелося пройти через революції, голодомори, війни, та попри все Суми відродилися й стали перлиною Псла, промисловим центром області, малою батьківщиною багатьох відомих людей. 

І сьогодні ми дякуємо та віддаємо шану тим, хто будував і розвивав місто, хто захищав його, інколи ціною власного життя.

Найкраще, що ми можемо зробити, це – продовжувати цю справу, разом покращувати життя у Сумах, ставлячись до міста з любов’ю та якісно виконуючи свою роботу.

Адже Суми неможливо не любити. Порівняно з іншими містами воно невеличке, але надзвичайно затишне, спокійне і має своє унікальне обличчя, свої «родзинки» й традиції.

Я вітаю зі святом всіх сумчан, всіх, хто любить Суми, і бажаю місту – процвітання й розвитку, а його мешканцям – добробуту, родинного затишку та здійснення мрій!», – написав політик.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада