Вчора

Безхатченків зі сміттєвого полігону спрямували до Центру реінтеграції бездомних осіб

Сумською місцевою прокуратурою за заявою Державної екологічної інспекції в Сумській області розпочато кримінальне провадження за фактом ймовірного порушення правил екологічної безпеки під час експлуатації полігону твердих побутових відходів, який обслуговує одне з комунальних підприємств Сумської міської ради.

У рамках кримінального провадження правоохоронці отримали ухвали суду на обшук адміністративної будівлі комунального підприємства та примусовий огляд полігону в Краснопільському районі. Правоохоронцями спільно з фахівцями екологічної інспекції розпочато відповідні слідчі дії. Зокрема контролюючими органами на полігоні відібрано зразки та проведено необхідні заміри.

Водночас задокументовано факт сортування відходів шести особами без постійного місця проживання, з якими підприємством не оформлено трудові відносини. Цих осіб правоохоронці спільно з облдержадміністрацією спрямували до Сумського центру реінтеграції бездомних осіб, де за словами, директора центру Андрія ГМИРІ, їм було надано соціальні та медичні послуги.

«До нас привезли трьох чоловіків і трьох жінок з цього полігону, – повідомив Андрій Гмиря. – Усі вони мали документи, що посвідчували їх особи. Згідно з документами, це були жителі Бездрика та Верхньої Сироватки. Ми їх відмили, надали одяг і харчі, обробили від паразитів. Вони у нас переночували. Надалі цими людьми займатимуться правоохоронні органи і прокуратура. Їх буде залучено до проведення слідчих дій».

За інформацією прокуратури Сумської області, діяльність підприємства чи полігону не призупиняться. Слідчі дії проводяться виключно з метою підтвердження чи спростування порушення вимог екологічного законодавства. Досудове слідство за ст. 236 (порушення правил екологічної безпеки) КК України триває.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/society/bezhatchenkiv-zi-smittyevogo-poligonu-pid-sumami-spryamuvali-do-tsentru-reintegratsiyi-bezdomnih-osib

Вчора