Вчора
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

Через коронавірус змінили формат проведення фестивалю «Кролевецькі рушники»

Протягом 25 років восени на Кролевеччині проводиться Міжнародний літературно-мистецький фестиваль “Кролевецькі рушники”. Цього року, на жаль, через карантинні обмеження кролевчани не матимуть змоги відвідати фестивальні заходи у звичному форматі.

Натомість творча команда Районного будинку культури  разом з сектором культури, молоді та спорту Кролевецької РДА пропонують переглянути “Онлайн марафон” сторінок історії фестивалю, поринути у неповторну атмосферу, побачити знайомі обличчя, доторкнутись до прекрасного. Трансляції будуть проводитися на сторінці Кролевеччина культурна.

“Команда районного будинку культури завжди була найактивнішим учасником фестивалю, адже на плечі РБК лягала технічна, організаторська, господарська функція тощо. Так слалося, що через COVID-19 ми не маємо змоги відзначити 25-у річницю фестивалю повною мірою. Але ми не маємо права у черговий раз не згадати тих, хто прославляв і продовжує прославляти рідний край, працював над збереженням культурних традицій Кролевеччини, популяризував знаменіті Кролевецькі рушники, що наразі є визітівкою не тільки Кролевеччини, а й Сумської області. Маємо надію знову зібрати під крилами фестивалю творчу родину митців та глядачів, щоб наживо розпочати нову двадцятип’ятирічку фестивалю”, – прокоментував директор районного будинку культури Ігор Гуменюк.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада