Вчора
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня
18 жовтня
16 жовтня

Чи підвищує двосторонній рух на вул. Охтирській аварійність?

Про це йдеться в електронній петиції Данила Орлова.

«Щодо відповіді на електронну петицію «Повернути односторонній рух на вул. Охтирську», до петиції додаю фото, зроблене 25.05.2020, де чітко видно, що вже відновлений рух громадського транспорту має проблеми в русі, а саме — виїзд на зустрічну смугу, де майже завжди по всій довжині вулиці стоять автомобілі та їде зустрічний рух.

Тож якщо Ви разом з експертами вирішите все ж залишити двосторонній рух, то прошу Вас додати нормальну розмітку, а не малюнки невмілих художників, бо виставляли фішки вони навмання, як кажуть, «на око», гідні пішохідні переходи з усіх сторін дороги, з підходами до них (а не «стежками» як це в більшості випадків), найбільш ефективним, я вважаю, буде встановлення світлофорів, але відрегульованих не тими спеціалістами, що малювали «розмітку» на центральній вулиці вже з двохстороннім рухом… Щиро надіюсь що це стосується не лише мене, всім добра!», — пише сумчанин.

Дата початку збору підписів: До кінця збору підписів залишилось: Станом на 26 травня петицію підписали 3 особи з 250 необхідних.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада