![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2020/06/CCC52B53-2DAD-49AA-9C22-8EDA24C552FF.jpeg)
Чи побудують у Сумах сміттєперобний завод?
До кінця року стане відомо, чи побудують у нашому місті чешські інвестори завод із переробки сміття.
“Якщо дозволить ситуація з коронавірусом, то вже за місяць маємо поїхати до Чехії, аби обговорити усі моменти та вивчити документи… А вже наприкінці року отримаємо результати нашої співпраці з Чехами”, – розповів міський голова Олександр Лисенко.
За його словами, місто не зможе самостійно втілити такий дороговартісний проєкт у життя, зробити це може тільки інвестор.
Нагадаємо, що ще у минулому році Сумська міськрада та чеська «Elektromontáže SÝKORA» підписали меморандум про співпрацю у сфері переробки твердих побутових відходів. Документом було передбачено, що 80% вкладень у будівництво заводу з переробки твердих побутових та небезпечних відходів на території Сумської міської ОТГ становитимуть кошти інвесторів.