8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня

Депутат Дмитро Кірюхін надав спонсорську підтримку в проведенні Відкритого турніру з волейболу

Учора, 10 грудня, у ВСП «Роменський фаховий коледж СНАУ» відбувся Відкритий турнір із волейболу пам’яті Сергія Дмитренка, який 40 років працював у навчальному закладі керівником із фізичного виховання. Спонсором змагань виступив депутат Сумської обласної ради від партії ВО “Батьківщина” Дмитро Кірюхін.

“Людина жива, доки жива пам’ять. Сьогодні у ВСП «Роменський фаховий коледж СНАУ» відбувся Відкритий турнір з волейболу пам’яті Сергія Дмитренка, котрий 40 років працював у навчальному закладі керівником із фізичного виховання. Звичайно, коли до мене звернулися по спонсорську допомогу, з радістю відгукнувся. Сергій Дмитренко був і моїм викладачем. Я знав його як порядну людину, приклад для майбутніх поколінь.

Справу Сергія Дмитренка зараз продовжує його син Богдан. Він унаслідував від батька любов до спорту і розвиває його в нашому місті. Періодично організовує змагання з волейболу, боксу. Завжди приємно допомагати людям, котрі розуміють, що спорт — це життя і здорова нація”, – написав Дмитро Кірюхін у Фейсбуці.

4 листопада
3 листопада