Вчора
25 липня
24 липня
19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/245644866_4483590585042679_1760375752492311704_n.jpg)
Депутат Дмитро Кірюхін вручив нову форму юним роменським чемпіонам
Вихованці спортивно-оздоровчого клубу “Гладіатор”, що в місті Ромни, днями привезли перемоги з чемпіонату Сумської області. За свої успіхи діти отримали новенькі форми від депутата обласної ради Дмитра Кірюхіна (партія ВО “Батьківщина”).
“Напередодні свята захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці завітав до сильних, сміливих і витривалих – вихованців Спортивно-оздоровчого клубу “Гладіатор” (тренер Андрій Шпота). Нещодавно вони привезли перемоги з чемпіонату Сумської області.
Тепер вихованці клубу тренуватимуться і виступатимуть у новеньких формах. Сподіваюся, ці подарунки мотивуватимуть їх на нові перемоги!”, – написав у Фейсбуці Дмитро Кірюхін.
![](https://debaty.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/245161998_4483590708376000_6043200128974620885_n.jpg)
This error message is only visible to WordPress admins
4 листопада
3 листопада