20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня

Депутат Роменської міськради поручився за обвинуваченого в п’яній смертельній ДТП

Депутат Роменської міської ради Олег Мірошниченко (член партії «Батьківщина») клопотав про взяття під особисту поруку обвинуваченого в п’яному ДТП Вадима Суховія. Про це у Фейсбуці написала роменчанка Катерина Капустіна.

«П’яне» ДТП, обвинувачений і депутати Роменської міської ради

Депутат Роменської міської ради Олег Мірошниченко, член партії Батьківщина. Сумська область, клопотав про взяття під особисту поруку (!) обвинуваченого у п’яному ДТП Вадима Суховія.

Це репутаційний скандал, ІМХО.

«Вони ще гірші, ніж я раніше думала», — прокоментувала моя прекрасна знайома.

У понеділок 6 липня 2020 року в Роменському міськрайонному суді суддя Оксана Євлах слухала справу за обвинуваченням Вадима Суховія у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило загибель людини.

Прокурор, під час засідання клопотав про продовження запобіжного заходу – тримання під вартою. Захист обвинуваченого клопотав про обрання більш м’якого запобіжного заходу – особисте зобов’язання. А ще за нього «поручився» роменський депутат ВО «Батьківщина» Олег Мірошниченко.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, але поки суддя обрала обвиниваченому запобіжний захід у вигляді…нічного домашнього арешту з 23:00 до 5:00 з обов’язком носити електронний засіб контролю.

На попередніх слуханнях обвинуваченого Вадима Суховія брав на поруки також депутат Роменської міської ради (!) та член ВО «Батьківщина» Валентин Редько. До нього приєднався і екс-керівник угробленого КП «Чисте місто» та соратник батьківщинівців Сергій Овчаренко.

У Єдиному державному реєстрі судових рішень справа № 585/1132/20.

Тепер я знатиму: можна порушувати правила, пити за кермом, «убивати людей» та просто відсиджуватися вночі вдома. Хай буде найбільш гуманний суд у світі!

Нагадаю. ДТП трапилася 8 січня 2020 року в с. Андріяшівка, Роменського району. Водій автомобіля Вадим Суховій, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скоїв наїзд на подружжя, у результаті чого жінка загинула, а її чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Так от. Кожного разу, коли ви захочете ставити галочку у виборчому бюлетені навпроти ВО «Батьківщина» чи будь-кого з її представників, просто згадайте цю ситуацію. І людей, які представляють цю партію та наші з вами інтереси в Роменській міській раді.

До речі, цікаво, як прокоментує дії своїх однопартійців очільник ВО «Батьківщина» в Сумській області Vadim Lysyi? Відкличте своїх депутатів із Роменської міської ради і позбавте їх партійності. Це деяк зможе ще зменшити репутаційні втрати вашої партії.

П.С.: тегнути самих «винуватців сєга празніка жизні» чомусь, на превеликий жаль, не можу 

«П'яне» ДТП, обвинувачений і депутати Роменської міської радиДепутат Роменської міської ради Олег Мірошниченко, член…

Опубліковано Катею Капустіною Понеділок, 6 липня 2020 р.

4 листопада
3 листопада