20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня

Депутатам Сумської міськради презентували клубні футболки ФК “Суми”

В середу 24.06.2020 відбулася сесія Сумської міської ради, на якій народні обранці внесли зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту Сумської міської об’єднаної територіальної громади в частині підтримки ФК «Суми».

Таким чином, міська влада доєдналася до рестарту футболу в м. Суми, підтримала вболівальників, любителів футболу та спортсменів.

«Від команди і сумських вболівальників хочу подякувати нашому меру Олександру Лисенку та особисто кожному депутату міськради за підтримку цього рішення, відповідальним працівникам мерії – за його впровадження в життя. Це надзвичайно важлива інвестиція в здоровий спосіб життя сумчан та престиж нашого міста. Всім причетним та нашим депутатам ми вдячно презентуємо клубні футболки «Сум». Упевнений, що гра команди обов’язково подарує містянам відмінний настрій та позитивні емоції», – прокоментував президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем‘яненко.

Нагадаємо, що в серпні ц.р. ФК «Суми» розпочне участь в чемпіонаті України та Кубку України з футболу серед аматорських команд з послідуючою кваліфікацією до ПФЛ України.

Нещодавно команда стала володарем Кубку Геннадія Свірського, а в неділю 28.06.20 на сумському «Ювілейному» проведе матч за найпрестижніший трофей сезону – Суперкубок Сумської області з футболу 2020 року.

4 листопада
3 листопада