Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Дільниці Сум отримали виборчі бюлетені

Дільниці Сум 23 жовтня отримали бюлетені на вибори, які відбудуться 25 жовтня. Видають їм по чотири види: за мера, в міську, районну та обласну ради. Загалом по місту мають роздати таких понад 940 тисяч примірників.

Видавати бюлетені територіальна виборча комісія Сум для дільниць міста розпочала о восьмій ранку. Інтервал між кожною – 15-20 хвилин… З початку отримують протоколи та інформаційні плакати на свої дільниці.

“135 дільниць сьогодні (23 жовтня) у нас будуть отримувати не тільки бюлетені, а й інформаційні плакати та брошури. Вони також будуть отримувати протоколи. Три людини, які визначені на засіданні комісії, вони приїжджають з посвідченнями і паспортами. Вони отримують витяг із протоколів, їх чотири, про кількість переданих їм бюлетенів”, – розповіла заступниця голови Сумської ТВК Лариса Симоненко

Отримували бюлетені у супроводі поліціянтів. За словами старшого інспектора відділу комунікації Нацполіції Сумщини Вікторії Мкртчян, 25 жовтня на охорону виборчих дільниць буде залучено 1335 поліцейських, з них 270 у Сумах.

На 934-й дільниці міста, що знаходиться у приміщенні школи № 17, рахувати отримані бюлетені почали по обіді. 24 жовтня, за словами голови ДВК Олени Пігуль, будуть розклеювати інформаційні плакати з кандидатами й ладнати кабінки для голосування. За списком тут чекають 2 тисячі 270 виборців.

Джерело: suspilne.mediа

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада