Вчора
29 березня
26 березня
24 березня
22 березня
20 березня
17 березня
16 березня
14 березня
11 березня
10 березня
8 березня
7 березня
4 березня
25 лютого
24 лютого

Директор АФ “Псьол” Микола Калініченко відзначив роботу “АМК РЕМ-БУД”

Директор агрофірми “Псьол” Микола Калініченко відзначив якість ремонту дороги, який виконала “АМК РЕМ-БУД“, а також професійність команди і високе забезпечення підприємства сучасною дорожньою технікою.

Упродовж року команда “АМК РЕМ-БУД” зосереджено працювала над покращенням дорожньої інфраструктури Сумщини, реалізувала на професійному рівні низку важливих проєктів. Їх високу якість підтверджують схвальні відгуки та подяки, які надходять від користувачів доріг і замовників, з якими співпрацювала компанія.

Так, цьогоріч “АМК РЕМ-БУД” оновила понад 4 км проблемної частини автошляху, яка з’єднує села Мала Рибиця та Великий Прикіл у Миропільській територіальній громаді. Ремонт дороги виконувався на умовах співфінансування – половину коштів виділило ТОВ агрофірма “Псьол”, решту – ДП “Дороги Сумщини”. За дуже короткий термін бригади “АМК РЕМ-БУД” змінили автошлях до невпізнання. Замість ям і вибоїн там влаштовано нове та якісне асфальтобетонне покриття.

“Відновлений автошлях відіграє важливе значення для мешканців громади, адже цією дорогою щодня курсує шкільний автобус, а на випадок надзвичайних ситуацій – їздить швидка допомога та пожежна машина. За час роботи з даною компанією ми переконалися у професійності її персоналу, її забезпеченості будівельним обладнанням та високій якості виконаних робіт”, – йдеться у відгуці Миколи Калініченка.

За його словами, агропідприємство із задоволенням надалі співпрацюватиме із компанією “АМК РЕМ-БУД” по ремонту доріг у Миропільській ТГ.

4 листопада
3 листопада