29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

Директор АФ “Псьол” Микола Калініченко відзначив роботу “АМК РЕМ-БУД”

Директор агрофірми “Псьол” Микола Калініченко відзначив якість ремонту дороги, який виконала “АМК РЕМ-БУД“, а також професійність команди і високе забезпечення підприємства сучасною дорожньою технікою.

Упродовж року команда “АМК РЕМ-БУД” зосереджено працювала над покращенням дорожньої інфраструктури Сумщини, реалізувала на професійному рівні низку важливих проєктів. Їх високу якість підтверджують схвальні відгуки та подяки, які надходять від користувачів доріг і замовників, з якими співпрацювала компанія.

Так, цьогоріч “АМК РЕМ-БУД” оновила понад 4 км проблемної частини автошляху, яка з’єднує села Мала Рибиця та Великий Прикіл у Миропільській територіальній громаді. Ремонт дороги виконувався на умовах співфінансування – половину коштів виділило ТОВ агрофірма “Псьол”, решту – ДП “Дороги Сумщини”. За дуже короткий термін бригади “АМК РЕМ-БУД” змінили автошлях до невпізнання. Замість ям і вибоїн там влаштовано нове та якісне асфальтобетонне покриття.

“Відновлений автошлях відіграє важливе значення для мешканців громади, адже цією дорогою щодня курсує шкільний автобус, а на випадок надзвичайних ситуацій – їздить швидка допомога та пожежна машина. За час роботи з даною компанією ми переконалися у професійності її персоналу, її забезпеченості будівельним обладнанням та високій якості виконаних робіт”, – йдеться у відгуці Миколи Калініченка.

За його словами, агропідприємство із задоволенням надалі співпрацюватиме із компанією “АМК РЕМ-БУД” по ремонту доріг у Миропільській ТГ.

4 листопада
3 листопада