Вчора
25 листопада
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада
8 листопада
7 листопада
5 листопада
3 листопада

Дитячий майданчик у Глухові прийшов у непригодність

Поки діяли жорсткі карантинні обмеження, городяни мало звертали увагу на стан дитячого майданчика у самісінькому центрі Глухова – на площі Свободи. Коли це можливим, то виявилося, що він майже непридатний для цього.

За зиму майданчик, м’яко кажучи, втратив не тільки естетичний вигляд, а й став нести небезпеку. Взимку в асфальті знову утворилось провалля, куди ненароком оступився 5-річний хлопчик. Про це журналісту розповіла глухівчанка Наталя. «Я стояла метрів за п’ять від сина, коли він стрибнув з помосту і на очах ніжкою провалився у ямку. Звісно, він сильно забився, здер ногу, але благо, що хоч не зламав! Під помостом з іграшковим будиночком було ціле провалля», – розповіла жінка.
зСлід зазначити, що провалля на площі Свободи виникло не сьогодні. Ще у березні минулого року асфальт пішов під землю. Вже тоді тут працювала комісія. Попередньо комунальники дійшли висновку, що йде просідання грунту і періодично це буде траплятись.
Також усі до єдиної конструкції потребують ремонту. Як коментують мами, гойдалки стоять з видраними сидіннями, гірка має понівечений спуск, десь підгнили дерев’яні опори. Будиночки, лавки потребують свіжого оновлення.
За додатковою угодою, підписаною у червні 2019 року, крім прибирання сміття, покосу трави, утримання в належному стані навіть у міжсезонний період, ремонт лавок, приладів освітлення, опорних стінок, ігрових конструкцій та ін. значиться вимога навіть встановити охолоджувальну водну рамку. Натомість підприємець має право заробляти на платних атракціонах та торгівлі.
Підприємець В.Косинський від своїх обов’язків не відмовляється. Говорить, що на заваді своєчасного цьогорічного ремонту став карантин і погода. Щодо великої кількості розбитих і понівечених конструкцій, то великий «внесок» у руйнування дитячого майданчика робить молодь. Очевидно, що в літній період цього мало.  Синоптики обіцяють з наступного тижня потепління, тож побачимо, як активізується робота на цьому майданчику.

nedelya.info

4 листопада
3 листопада