24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня
17 серпня
16 серпня

Дівчата “заполонили” колектив дільничних Білопілля

Щороку 18 червня дільничні відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції. Ця професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих. Адже обов’язків у дільничних дуже багато: дільничний має захищати інтереси, права і свободи як окремих громадян, так і держави тощо, дбати про безпеку та порядок на території обслуговування, проводити превентивно-профілактичну роботу з різними верствами населення, аби не допускати вчинення правопорушень, особливо відносно пенсіонерів та осіб похилого віку.

Своє професійне свято відзначає і колектив сектору превенції Білопільського відділення поліції. Про його роботу з нагоди свята  bilopillia.city розповів начальник Едуард Дойненко.

В колективі сектора працює вісімнадцять правоохоронців, із них — тринадцять дільничних офіцерів поліції: чотири старших дільничних і дев’ять дільничних.

— У нашому колективі, окрім представників сильної статі, працюють і дівчата. Коли я тільки-но прийшов працювати до райвідділу тоді ще міліції, у колективі було 24 дільничних інспектори. Пізніше штат скоротився до 17. І серед них у ті роки було в середньому дві жінки. Зараз із 13 дільничних – п’ять представниць прекрасної статі. Вони є справжньою окрасою нашого колективу. Це Марина Терещенко, яка працює в секторі з січня 2019 року, Аліна Петленко – з квітня 2019, Дар’я Іванова – з липня 2019, Юлія Яценко та Любов Максименко, які прийшли до сектора превенції у лютому 2020 року.

4 листопада
3 листопада