Вчора
25 жовтня
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня

Дівчина з Сумщини шукає донора крові

Нещодавно ми повідомляли, що мешканці міста Шостка Анастасії Глущенко за день до повноліття поставили страшний діагноз — гострий мієлоїдний лейкоз, М3 варіант. У даний час дівчина знаходиться на лікуванні в лікарні №9 м. Київ. Втім, крім фінансової підтримки, Насті терміново потрібні донори крові, передає shostka-news.com.

Із закликом про допомогу звернулась у Фейсбук рідна сестра хворої дівчини. Її допис у соціальній мережі наводимо дослівно: «На завтра потрібно 10 людей, щоб здати кров на тромбоцити. Потрібні донори з II + та II – групами. Кров потрібно здати за адресою, вул. Максима Берлинського, 12, м. Київ. З собою потрібно обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний код. Ви приходите до реєстратури, називаєте прізвище кому здаєте кров (Глущенко Анастасія) і вам скажуть куди йти».

Кров для дівчини потрібно здати завтра, 28 травня, з 9:00 — 12:00 години дня. «За день до здачі крові не їсти смажене, жирне, молоко, яйця, цитрусові. Якщо зробили татуювання і не минув рік, то здавати не можна. Якщо була операція і також не пройшов рік — також не можна», — написала сестра Анастасії.

Рідні Насті просять повідомити всіх, хто може і хоче завтра допомогти, та дякують всім небайдужим людям. Ось посилання на сторінку сестри Анастасії Глущенко https://www.facebook.com/profile.php?id=100051465004283 — Даша Боктяева.

Debaty.sumy.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада