Вчора
25 липня
24 липня
19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/156281034_2508212752816617_3252421982838241039_n.jpg)
Дмитро Кірюхін відзначив найактивніших членів та прихильників партії ВО “Батьківщина” (фото)
Днями відбулося урочисте зібрання найактивніших членів і прихильників партії ВО “Батьківщина” Ромен і Роменського району за підсумками виборчої кампанії 2020 року. У зв’язку з карантином захід вдалося провести лише зараз, говорять організатори.
Депутат обласної ради від партії ВО “Батьківщина” Дмитро Кірюхін звернувся до учасників зібрання з вітальним словом, подякував за плідну щорічну співпрацю, наголосив на спільних задачах щодо розвитку Роменської громади, а також вручив подяки від лідера партії Юлії Тимошенко.
This error message is only visible to WordPress admins
4 листопада
3 листопада