4 грудня
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада

Донька сумського “потрошителя” розміщена на сайті “Миротворець”

На сайті “Миротворець” розміщені дані про доньку Володимира Сірика, який наніс більше 15 колото-різаних ножових ран депутату від партії «Слуга народу», президенту ФК «Суми» Геннадію Дем’яненку.  Зокрема про Сірик Людмилу Володимирівну вказано, що вона є зрадницею Батьківщини.

“Бывшая сотрудница Прокуратуры АР Крым. Изменила присяге, перешла на службу к оккупантам.
15.05.2015 г. Генеральной прокуратурой Украины было вынесено уведомление о подозрении по ст.111, ч.1 УК Украины (государственная измена)”, – ідеться у повідомленні на “Миротворці”.

Ця інформація підвтерджує те, що сварка між Володимиром Сіриком та Геннадієм Дем’яненком зав’язалася на політичному грунті. Маючи недержавницьку, протиукраїнську позицію, пан Сірик прийшов у неконтрольований стан, коли Зе-депутат Дем’яненко став на захист політики Президента України Володимира Зеленського, державного суверенітету і євроатлантичного курсу нашої країни.

Зауважимо, що сайт “Миротворець” з’явився з початком російської агресії навесні 2014 року, він збирає  та публікує інформацію про людей, яких вважає небезпечними для України – зокрема, про осіб, у діях яких вбачає прояви сепаратизму й тероризму або інші загрози нацбезпеці.

Нагадаємо, суд відпустив сумського “потрошителя” на волю, тому Геннадій Дем’яненко звернувся до правоохоронців з проханням виділити йому охорону.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада