Вчора
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня

Два роки після вбивства сумського ексчиновника Анатолія Жука: що відомо про справу

Минуло два роки з дня вбивства ексдепутата Сумської міської ради та її ексчиновника Анатолія Жука. 2 серпня 2018 року його застрелили на власному подвір’ї.

За версією прокуратури, зробила це дружина ексчиноника. За цей період у справі нічого не змінилося, розповіли в обласній прокуратурі.

“Слідством встановлено достатньо доказів того, що до вбивства Анатолія була причетна його дружина. Доки слідство тривало, 8 серпня стало відомо, що жінка виїхала за межі України”, – розповіла речниця прокурора Сумської області Наталя Науменко.

За її словами, їй оголошено про підозру заочно. “Жінку оголосили в розшук по лінії Інтерполу. Ми звернулися до суду з клопотанням про її затримання і обрання їй запобіжного заходу”, – зазначила вона. Його задовольнили. “Жінці знову ж таки заочно обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і надано дозвіл на її затримання”, – каже Наталя Науменко.

За її словами, встановлено, що вона перебуває у Російській Федерації і тому до відповідних компетентних органів тієї країни направили запит про її видачу. “Однак вже – близько року, а відповіді ми так і не отримали”, – додала речниця.

Інших версій події у прокуратурі не мають. “За останній рік, коли розглядалося питання обрання запобіжного заходу, нічого фактично не робиться і мені невідомо, щоб слідство виявило активність з свого боку. Нового, на жаль, нічого не можу вас сказати”, – повідомив адвокат Ганни Жук Анатолій Романюк.

Під час запитання, чи спілкується адвокат із Ганною Жук, Анатолій Романюк послався на адвокатську таємницю.
Джерело: suspilne.media

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада