Вчора
25 жовтня
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня

Двох чиновників із Сумщини перевірятиме НАЗК

У цьому році Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало проведення повних перевірок 299 декларацій. Серед них одна – чиновника із Сумщини. Про це стало відомо з відповіді НАЗК на запит голови правління ГО «Центр протидії корупції» Віталія Шабуніна, яку оприлюднили на сайті ГО.

Згідно з документом, під повну перевірку НАЗК потрапив 36-річний Євген Бондар, який обіймає посаду першого заступника начальника управління Держпраці у Сумській області з квітня 2017 року. До цього він також працював у цьому управлінні начальником відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці.

За 2019 рік Євген Бондар декларацію ще не подав. Відповідно до декларації за 2018 рік, чиновник у 2016 році став власником квартири у Сумах площею 65,25 метрів квадратних. Вартість квартири складала менше 10 тисяч доларів, а саме 189 578 грн. Житла у Тростянецькому районі, де посадовець зареєстрований, у його декларації не зазначено.

Окрім Євгена Бондара, під повну перевірку НАЗК потрапила і сумчанка Марина Попатенко, яка цьогоріч стала заступницею Міністра молоді та спорту України.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада