7 грудня
6 грудня
5 грудня
4 грудня
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада

Експосадовець Сумської ОДА прокоментував своє звільнення

Звільнений 18 травня начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Дмитро Кравцов написав «прощальний» пост у Фейсбуці.

«Шановні друзі, колеги, земляки! Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 18 травня 2020 року № 78К мене звільнено з посади начальника управління охорони здоров’я за угодою сторін.

Хочу подякувати за підтримку, співпрацю та розуміння всім хто протягом останніх чотирьох місяців працював зі мною в непростих умовах однією командою, долучався до вирішення питань діяльності галузі охорони здоров’я.

Дякую колективу, який чесно та добросовісно працював на реалізацію державної політики в сфері охорони здоров’я, незважаючи на додаткове навантаження по організації робіт щодо реформування галузі та ліквідаціі наслідків COVID-19. До речi, показники захворюваностi на короновiрус та кiлькостi осiб, що одужали одні з найкращих в Украiнi.

Дякую обласній адміністрації, депутатському корпусу, керівникам лікувальних закладів, які були поруч, надавали підтримку і незважаючи на деякі труднощі були партерами у вирішенні питань забезпечення життєдіяльності галузі.

Бажаю всім вам оптимізму, невичерпної енергії та невпинного руху вперед до нових звершень! Для мене починається новий розділ життя. Впевнений, що при будь-яких обставинах потрібно не втрачати почуття власної гідності та честі. З повагою, Дмитро Кравцов», — написав експосадовець.

Шановні друзі, колеги, земляки!Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 18…

Опубліковано Дмитром Кравцовим Вівторок, 19 травня 2020 р.

4 листопада
3 листопада