26 березня
24 березня
22 березня
20 березня
17 березня
16 березня
14 березня
11 березня
10 березня
8 березня
7 березня
4 березня
25 лютого
24 лютого
23 лютого
21 лютого

Експосадовець Сумської ОДА прокоментував своє звільнення

Звільнений 18 травня начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Дмитро Кравцов написав «прощальний» пост у Фейсбуці.

«Шановні друзі, колеги, земляки! Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 18 травня 2020 року № 78К мене звільнено з посади начальника управління охорони здоров’я за угодою сторін.

Хочу подякувати за підтримку, співпрацю та розуміння всім хто протягом останніх чотирьох місяців працював зі мною в непростих умовах однією командою, долучався до вирішення питань діяльності галузі охорони здоров’я.

Дякую колективу, який чесно та добросовісно працював на реалізацію державної політики в сфері охорони здоров’я, незважаючи на додаткове навантаження по організації робіт щодо реформування галузі та ліквідаціі наслідків COVID-19. До речi, показники захворюваностi на короновiрус та кiлькостi осiб, що одужали одні з найкращих в Украiнi.

Дякую обласній адміністрації, депутатському корпусу, керівникам лікувальних закладів, які були поруч, надавали підтримку і незважаючи на деякі труднощі були партерами у вирішенні питань забезпечення життєдіяльності галузі.

Бажаю всім вам оптимізму, невичерпної енергії та невпинного руху вперед до нових звершень! Для мене починається новий розділ життя. Впевнений, що при будь-яких обставинах потрібно не втрачати почуття власної гідності та честі. З повагою, Дмитро Кравцов», — написав експосадовець.

Шановні друзі, колеги, земляки!Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 18…

Опубліковано Дмитром Кравцовим Вівторок, 19 травня 2020 р.

4 листопада
3 листопада