29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Фестиваль «Сурми України» перенесли

Міжнародний фестиваль духової музики «Сурми України», який скасували у червні через карантин, може відбутись у вересні, на День міста. Про це під час щотижневої апаратної наради повідомила начальник відділу культури Наталія Цибульська.

Потенційним учасникам фестивалю повідомили про нову дату проведення й отримали попередню згоду на участь. «Не хочеться залишати місто без такого дійства. Ті колективи, з якими ми співпрацюємо і які мали приїхати у червні, погоджуються на День міста, який припадає на 5 вересня. Ці фестивальні заходи добре вплітаються у програму святкування. Плануємо, що 3 вересня буде заїзд, а 4 та 5 – заходи по місту. По організаційних моментах, договори з перевізниками надавачами послуг, ми практично все зробили для того, щоб у вересні принести радість людям. Головне, щоб збереглось послаблення карантину», – сказала Наталія Цибульська.

Нагадаємо, фестиваль духової музики вперше відбувся в Сумах у 2000 році. Його приурочили до Дня Конституції та назвали відповідно «Сурми Конституції». Коли фестиваль відзначав десятиріччя, назву змінили на «Сурми України», але незмінною залишилася дата проведення – 27–28 червня. У 2005 році фестиваль отримав статус Всеукраїнського, а згодом і Міжнароджного. Захід відбувається щороку. Винятком стали лише 2014 та 2015 роки, коли його не проводили через складну суспільно-політичну ситуацію.

4 листопада
3 листопада