28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня
30 серпня
28 серпня

Фільм сумського підлітка увійшов до фіналу “Чілдрен Кінофесту-2020”

Сумський підліток Михайло Грищенко зняв відеофільм “Три бажання”. Конкурсна комісія “Чілдрен Кінофесту” включила роботу до переліку фільмів-фіналістів 2020 року. Про це повідомляє Суспільне.

Михайло Грищенко налаштовує світло для зйомки. Кімнату у своїй квартирі він перетворив на студію. За модель – молодший брат Іоакім. Із ним Михайло практикується у фото та відеозйомці. Брат і став головний героєм його фільму “Три бажання”, яку Михайло відправив на конкурс “Чілдрен Кінофесту” у січні.

“Мій фільм про хлопчика, який отримав можливість виконувати бажання, але він всі їх витратив на допомогу іншим, а собі нічого не залишив”, – розповідає підліток.

Знімали фільм протягом чотирьох місяців. Попри те, що зробили багато роботи, було не складно, говорить Іоакім. Погодився на пропозицію брата не одразу.

“Він спочатку мене просить, потім вмовляє, а потім погоджується на мої умови”, – розповідає хлопчик.

Знімав і монтував фільм Михайло самотужки, а ідею обговорював із батьком.

“Утому році ми відсилали фільм на “Чілдрен Кінофест”, але нам не вдалося потрапити до фіналу. А в цьому році, коли ми відправляли фільм, була надія”, – розповідає батько юного кінематографіста, Володимир Грищенко.

До участі у конкурсі його учасники надіслали понад 200 робіт із усієї України. З них організатори обрали 10 фіналістів. Вони й представлять свої роботи в онлайн-кінопоказах.

“Три бажання” – чудова історія. Це класична казка, коли у хлопчика з’являється три бажання, які він може витратити на себе, але ось вирішує допомогти друзям. Дуже раджу всім глядачам його подивитись. Чудово знятий, дуже цікава історія і повчальна”, – розповідає програмний директор фестивалю Ілля Дядик.

Переможців кіноконкурсу мають оголосити 7 червня.

sumypost.com

4 листопада
3 листопада