Вчора
2 серпня
1 серпня
31 липня
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня

Фільм сумського підлітка увійшов до фіналу “Чілдрен Кінофесту-2020”

Сумський підліток Михайло Грищенко зняв відеофільм “Три бажання”. Конкурсна комісія “Чілдрен Кінофесту” включила роботу до переліку фільмів-фіналістів 2020 року. Про це повідомляє Суспільне.

Михайло Грищенко налаштовує світло для зйомки. Кімнату у своїй квартирі він перетворив на студію. За модель – молодший брат Іоакім. Із ним Михайло практикується у фото та відеозйомці. Брат і став головний героєм його фільму “Три бажання”, яку Михайло відправив на конкурс “Чілдрен Кінофесту” у січні.

“Мій фільм про хлопчика, який отримав можливість виконувати бажання, але він всі їх витратив на допомогу іншим, а собі нічого не залишив”, – розповідає підліток.

Знімали фільм протягом чотирьох місяців. Попри те, що зробили багато роботи, було не складно, говорить Іоакім. Погодився на пропозицію брата не одразу.

“Він спочатку мене просить, потім вмовляє, а потім погоджується на мої умови”, – розповідає хлопчик.

Знімав і монтував фільм Михайло самотужки, а ідею обговорював із батьком.

“Утому році ми відсилали фільм на “Чілдрен Кінофест”, але нам не вдалося потрапити до фіналу. А в цьому році, коли ми відправляли фільм, була надія”, – розповідає батько юного кінематографіста, Володимир Грищенко.

До участі у конкурсі його учасники надіслали понад 200 робіт із усієї України. З них організатори обрали 10 фіналістів. Вони й представлять свої роботи в онлайн-кінопоказах.

“Три бажання” – чудова історія. Це класична казка, коли у хлопчика з’являється три бажання, які він може витратити на себе, але ось вирішує допомогти друзям. Дуже раджу всім глядачам його подивитись. Чудово знятий, дуже цікава історія і повчальна”, – розповідає програмний директор фестивалю Ілля Дядик.

Переможців кіноконкурсу мають оголосити 7 червня.

sumypost.com

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада