Вчора
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня

Глухівські медики не виключають необхідність розгортання у місті ліжок для хворих на коронавірус

Про це у Фейсбуці написав психотерапевт Сумської обласної спеціалізованої лікарні у м. Глухів Євген Скрипник.

«?Прочитайте !  ?Це стосується кожного! Ми всі думали , що це далеко і нас не стосується.Спостерігали ситуацію в Італії та Іспанії, коли в них було по 4-5 тисяч випадків за добу! Спочатку ми всі ходили в масках, обробляли руки дезрозчинами , але це все робили , тому що так було потрібно ( ймовірність штрафів в 17 тис. грн і т.д.)В магазини зайти без захистної маски не можно було та в інші державні та недержавні структури. Але всі вже втомилися. І зараз всі ходять без масок, навіть в тому ж АТБ та інших магазинах. А ми знаємо , якщо хворий одягає захистну маску, то ймовірність інфікувати інших буде тільки 5%!
?В Україні з кожним днем все більше і більше реєструється випадків , за добу 4661 ! Хоча здати ПЛР тест , не так і просто , тобто хворих значно більше! У нас беруть ПЛР-тест , якщо сімейний лікар буде мати докази ймовірного інфікування коронавірусом( контакт з хворим, температура тривала , пневмонія і т.д.)
?І діагноз Коронавірус лікарі не дуже охоче встановлюють , як всі думають (тільки після ПЛР-тесту) !!!!
?І знову повторюю , що коронавірус дуже часто викликає вірусну пневмонію, яка дуже часто проходить безсимптомно , і тільки виявити її можливо по КТ (Комп‘ютерній томографії)

?І зараз коронавірус дійшов до Сумської області, зокрема Глухова , Шостки,Кролевця
?В лікарнях м.Суми нема місць для госпіталізації хворих з коронавірусною інфекцією , яка ускладнилась вірусною пневмонією . Така сама ситуація і в лікарнях , які визначенні лікарнями першої хвилі ( м.Кролевець та м.Шостка)
?Тому я думаю потрібно відкривати в нашій лікарні ліжка для лікування коронавірусної інфекції і найближчим часом це станеться!
?І ситуація з кожним днем погіршується!
Дотримуйтесь дистанції, мийте руки,дотримуйтесь маскового режиму !
?Бережіть себе та рідних ! Не хворійте!», – йдеться у його дописі.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада