Вчора
26 вересня
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня

Голова Лебединської громади Олександр Бакликов задоволений якістю ремонтних робіт, які виконує “АМК РЕМ-БУД

Нині на Лебединщині активно продовжуюється ремонт дороги Боровенька – Московський Бобрик. Процес роботи на особистому контролі триває керівник ОТГ Олександр Бакликов.

“Я задоволений всім, що будується. Багато років у нас руйнувалися фабрики, колгоспи, заводи, і коли будуються об’єкти дуже приємно. У даному випадку дороги – дуже важливий об’єкт: це як в організмі людини артерії… Так і дороги повинні насичувати життям території по яких вони проходять”, – сказав голова Лебединської громади Олександр Бакликов.

Він додав, що цьогоріч бригади “АМК РЕМ-БУД” оновили декілька дорожніх артерій у їх громаді. У процесі – Боровенька – Московський Бобрик.

“Там декілька десятиліть дороги взагалі не було. Це була дуже проблемна ділянка, хоча це – найкоротший шлях до Києва. Коли все це буде зроблено, то мешканцям та гостям міста, у тому числі нашої громади, буде легше дістатися до будь-якого населеного пункту як області, так і України. Якістю робіт задоволені”, – акцентував Олександр Бакликов.

Міський голова висловив сподівання, що усі започатковані позитивні зміни продовжаться й надалі. Не проти очільник Лебединської громади й щодо продовження співпраці із компанією “АМК РЕМ-БУД”, яка, як показала практика, з усією відповідальністю підходить до виконання поставлених завдань.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада