Вчора
2 жовтня
1 жовтня
28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня

Голова Сумської ОДА пообіцяв врахувати позицію жителів Лебединщини під час формування нового адмінустрою області

Сьогодні, 11 червня, голова Сумської ОДА Роман Грищенко провів брифінг щодо протестів у Лебединському районі проти нового адміністративного устрою області.

За словами Романа Грищенка, громада Лебединського району хоче приєднання до Сумського району, до нього зверталися і місто, і районна рада, і окремі активісти. Завтра, 12 червня, о 10:00 буде засідання у Кабміні, де обговорюватимуть у тому числі й це питання. Крім того, ініціативна група з Лебединського району запрошена на засідання комітету, де буде заступник профільного міністра.

“Позиція Сумської ОДА така: максимально врахувати позицію жителів Лебединського району, будемо намагатися долучити їх до Сумського району, але таким чином, щоб поділ на 5 районів зберігся. У Сумської ОДА та обласної ради в цьому питанні є тільки дорадчий голос. Ми йдемо назустріч Лебединському району, виносимо питання на високий рівень, щоб його розглянули”, — заявив Роман Грищенко.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/society/golova-sumskoyi-oda-poobitsyav-vrahuvati-pozitsiyu-zhiteliv-lebedinshhini-pid-chas-formuvannya-novogo-adminustroyu-oblasti

4 листопада
3 листопада