Вчора
20 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
16 вересня
15 вересня

Голова Сумської ОДА поставив завдання новому очільнику Конотопщини

Розвиток туризму та інфраструктури – такі завдання Роман Грищенко поставив перед новим головою Конотопської райдержадміністрації Олександром Бескоровайним.

Очільник облдержадміністрації зазначив, що Конотопський район є дуже перспективним у плані розвитку, але має і певні проблеми, що потребують вирішення вже зараз. Зокрема, мова йшла про те, що необхідно нарешті закрити питання з відстійниками Попівського спиртового заводу, щоб жителі прилеглих територій і Конотопу не відчували наступного літа смороду.

Серед туристичних родзинок району Роман Грищенко відмітив Суничний фестиваль в с. Малий Самбір, який пообіцяв відвідати наступного літа, але наголосив, що до фестивалю мають бути й нормальні дороги, щоб як можна більше любителів солодкої ягоди з усієї України змогли відвідати цей захід.

«Я впевнений, що разом із депутатами районної ради, керівництвом громад Ви зробите все необхідне для розвитку району», — зазначив голова облдержадміністрації, звертаючись до Олександра Бескоровайного.

Нагадаємо, розпорядженням від 12 жовтня 2020 року №491/2020-рп Президент України Влодимир Зеленський призначив Олександра Бескоровайного головою Конотопської районної державної адміністрації.

 

 

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада