Вчора
1 жовтня
28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня

Голова Сумської райради Геннадій Дем’яненко направив звернення для прискорення відновлення телекомунікаційного обладнання на прикордонній телевежі у Білопіллі

Сьогодні, 22 червня 2023 року пройшло пленарне засідання сесії Білопільської міської ради VIII скликання Сумського району. Участь у її роботі прийняв голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко.

«Взяв участь у пленарному засіданні сесії прикордонної Білопільськоі міської ради. «За нагоди» разом із міським головою Юрієм Зарко та депутатським корпусом протестували укриття. Перша за моєї каденції сесія, що проводилась не в сесійній залі. Зрозуміло, адже місто та громада щодобово потерпає від ворожих обстрілів.

Запеклі дискусії. На порядку денному надзвичайно актуальні для цієї громади питання – бюджет, підтримка ЗСУ, цивільний захист населення, соціально-економічного розвитку, фінансування самоврядних повноважень, діяльності та створення комунальних підприємств, земельні та питання комунальної власності. Рішення прийняті. Водночас затверджено на посаді Нововирівського старосту. Лише в окремих питаннях передачі майна, деяких земельних та об’єднання навчальних закладів на заваді їх прийняття стали організаційно-юридичні неузгодженості. Проєкти відправлені на доопрацювання.

Користуючись нагодою відвідав укриття в одному із навчальних закладів міста. Це ще одне життєво важливе питання для цієї громади. Хоча сховище ще перебуває в стадії деяких додаткових облаштувань, минулого тижня воно витримало удар шахеда та зберегло не одне життя.

Телевежа, один із символів Білопілля – стоїть! Незважаючи на її системні обстріли. Невідкладно направив звернення до компетентних установ задля прискорення відновлення телекомунікаційного обладнання та її повноцінного функціонування»,прокоментував становище на прикордонні голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко.

4 листопада
3 листопада