27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня

Горобівку на Білопільщині, де стався спалах коронавірусу, закривають на карантин з 6 червня

5 червня під час засідання районної комісії з техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення закрити Горобівку на карантин від 6 червня, поки що на 14 днів. Відповідно, у разі виявлення нових випадків захворювання, карантин буде продовжено. Всі організаційні питання покладені на Річківського сільського голову Миколу Солодовника, повідомляє bilopillia.city.

Наразі в оперативному режимі вирішуються питання для забезпечення соціально-побутових умов перебування працівників МНС та поліції на санітарно-карантинних постах, — говорить головний лікар  Білопільської ЦРЛ Юрій Мартиненко.

Також він пояснив, як проводиться перевірка людей на COVID-19:

«Відповідно до регламенту, медики проводять перевірку у разі підозри на COVID-19, а не всім, хто цього просто бажає. У подальшому лікарі первинної ланки робитимуть подвірні обходи для виявлення хворих осіб. Якщо буде зафіксована підозра на коронавірус, до справи долучається наша мобільна бригада, яка виїжджає на місце і бере матеріал на дослідження».

Лікар радить не панікувати, а дотримуватися заходів соціальної безпеки, масочного режиму, мити руки і тримати дистанцію, аби не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

4 листопада
3 листопада