Вчора

Горобівку на Білопільщині, де стався спалах коронавірусу, закривають на карантин з 6 червня

5 червня під час засідання районної комісії з техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення закрити Горобівку на карантин від 6 червня, поки що на 14 днів. Відповідно, у разі виявлення нових випадків захворювання, карантин буде продовжено. Всі організаційні питання покладені на Річківського сільського голову Миколу Солодовника, повідомляє bilopillia.city.

Наразі в оперативному режимі вирішуються питання для забезпечення соціально-побутових умов перебування працівників МНС та поліції на санітарно-карантинних постах, — говорить головний лікар  Білопільської ЦРЛ Юрій Мартиненко.

Також він пояснив, як проводиться перевірка людей на COVID-19:

«Відповідно до регламенту, медики проводять перевірку у разі підозри на COVID-19, а не всім, хто цього просто бажає. У подальшому лікарі первинної ланки робитимуть подвірні обходи для виявлення хворих осіб. Якщо буде зафіксована підозра на коронавірус, до справи долучається наша мобільна бригада, яка виїжджає на місце і бере матеріал на дослідження».

Лікар радить не панікувати, а дотримуватися заходів соціальної безпеки, масочного режиму, мити руки і тримати дистанцію, аби не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Вчора