10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня

Грищенко – перший з губернаторів, який за останне десятиріччя особисто відвідав Ямпіль

Про підсумки візиту голови Сумскої ОДА на Ямпільщину у Фейсбуці розповів депутат Ямпільської районної ради, журналіст Oleksandr Solomko.

«Зустріч з губернатором: залізнична зупинка, дорога біля школи №2 та шлюз на Івотці

Як і домовлялись, сьогодні зустрічав в Ямполі голову Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка. Очільник області дотримав слова і особисто оглянув проблемні об’єкти районного центру.

Почали із занедбаної залізничної зупинки «Івотка», якою щоденно користуються в середньому 500 мешканців не лише Ямполя, а і Свеси та наближених сіл. Показали Роману Сергійовичу некошені бур’яни, калюжі, сміття, непрацюючі ліхтарі, аварійні лави, обмальоване приміщення та закриту касу. Було помітно, що губернатор був шокований тим, що зупинка в районному центрі може бути доведена до такого жахливого стану.

Тепер губернатор підніме питання реконструкції і обслуговування зупинки перед керівництвом Укрзалізниці. Та найважливіше, що буде підніматися питання впровадження додаткової зупинки потягів по зупинці Івотка.

Обговорили з очільником області і питання ремонту аварійного шлюзу №6 на річці Івотка. Кошти на проведення реконструкції цього об’єкту заблоковані на рівні департаменту фінансів та обласної ради. Роман Сергійович дав доручення підлеглим вирішити це питання. «Для проведення ремонту потрібні невеликі кошти. Це питання потрібно вирішити і я знаю, як це зробити», — зазначив голова облдержадміністрації.

Побачив на власні очі Роман Грищенко і аварійну дорогу біля Ямпільської загальноосвітньої школи №2, яка виявилась безгоспною і не ремонтувалась понад 20 років. Губернатор підтвердив своє рішення передати ділянку дороги на баланс ДП «Дороги Сумщини», що дасть можливість зробити на ній ремонт в найближчий час.

«Буду в Ямполі за два тижні і, думаю, до того часу ми знайдемо перші рішення озвучених проблем», — пообіцяв наприкінці зустрічі Роман Сергійович. Я ж йому подякував за те, що він перший з очільників ОДА за останні 10 років, який особисто побував у Ямполі.

В нашій зустрічі взяли участь депутат обласної ради, радник губернатора Костянтин Товстуха, т.в.о. голови райдержадміністрації Ірина Калюжна, Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько та її заступник Юрій Кучернос. Разом ми і відстоювали ямпільські проблеми, які, на жаль, не можуть вирішитись вже десятки років», — написав депутат

4 листопада
3 листопада