Вчора
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня

Губернатор: «Будівництво доступного житла для молоді допоможе залишити талановитих фахівців на Сумщині»

На цьому під час зустрічі з керівниками провідних будівельних компаній області наголосив голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО.

«Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ неодноразово говорив, що влада всіх рівнів має працювати над забезпеченням молодих і перспективних фахівців роботою і житлом. Слова «Повертайтесь і залишайтесь» підкріплені конкретними справами. Зокрема, поряд із наданням кредитів 5-7-9% у рамках державної програми підтримки бізнесу, підтримкою молодіжних стартапів, сьогодні також вирішується як на державному, так і на регіональному рівні питання забезпечення молоді житлом», – зазначив Роман Грищенко.

За його словами, чи не єдиним варіантом ефективного та доступного механізму частково вирішення житлової проблеми молоді є забезпечення функціонування державних та регіональних програм молодіжного житлового кредитування.

Так, у 2019 році з державного бюджету (власні кошти Держмолодьжитла) профінансовано на молодіжне кредитування 5,2 млн гривень. Також, було виділено 11,42 млн гривень для будівництва (придбання) доступного житла та 5,9 млн гривень для забезпечення житлом учасників АТО та ВПО. З обласного бюджету профінансовано 2,8 млн гривень, з місцевих бюджетів профінансовано 0,8 млн гривень. Кошти громадян склали 19,1 млн гривень.

За рахунок коштів, залучених на виконання житлових програм усіх рівнів, було збудовано 3,89 тисяч кв. метрів. Змогли поліпшити свої житлові умови 65 сімей. У 2019 році за рахунок власних коштів Держмолодьжитла отримали кредити 10 сімей, коштів обласного бюджету – 4 сім’ї, коштів бюджету м. Суми – 2 сім’ї.

Уже у 2020 році за рахунок власних коштів Держмолодьжитла надано 7 кредитів.

«Ми маємо вишукувати кошти в обласному бюджеті на програму молодіжного кредитування. Як варіант, здійснити перерозподіл коштів, що уже були виділені обласному управлінню молоді та спорту на реалізацію заходів з оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році у сумі 1,5 млн гривень. Адже проведення в області (та в Україні в цілому) оздоровчо-відпочинкової кампанії 2020 року знаходиться під питанням у зв’язку з карантинними обмеженнями, – наголосив Роман Грищенко. – А наша талановита молодь має залишатися на Сумщині».

Керівники будівельних компаній говорили, що вони готові співпрацювати з обласною владою щодо будівництва житла для молоді. Адже це перспектива розвитку всієї Сумщини.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/gubernator-budivnitstvo-dostupnogo-zhitla-dlya-molodi-dopomozhe-zalishiti-talanovitih-fahivtsiv-na-sumshhini

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада