Вчора
1 жовтня
28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня
30 серпня

Губернатор Грищенко прокоментувазвинувачення в тиску на начальника управління комунальним майном облради

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко 2 червня прокоментував звинувачення від начальника управління майном облради Дмитра Нагорного в пропозиціях внести зміни до документів комунальних закладів. Як сказав Грищенко, є сумніви у тому, що це було.

“Я сумніваюся, що таке було. Я наказую за такі речі дуже сильно. У нас радників деяких вже немає, за більш менші проступки. Все просто: це – робота. Хто не справляється, має піти. Якихось моментів узурпації влади з мого боку немає і бути не може. По закону так не вийде”, – сказав очільник ОДА.

Тижнем раніше депутати Сумської обласної ради на прес-конференції виступили проти того, аби передавати частину своїх повноважень державній адміністрації, зокрема щодо процедури призначення керівників комунальних установ.

Також Роман Грищенко пояснив, чому були звільнені заступник голови Сумської ОДА Іван Боршош, начальник управління охорони здоров`я Дмитро Кравцов, і директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак.

“Просив Кравцова 2 тижні відпрацювати після того, як він написав заяву. Не всі можуть витримати таке навантаження при тій зарплаті, яка є. З Боршошем все дуже просто. Був призначений заступник, на якого я міг покласти обов’язки не по напрямках, а керівником з ліквідації наслідків пандемії міг стати лише мій штатний заступник. От, коли з`явився заступник, на якого я міг покласти ці обов’язки, – і тоді я задовольнив його заяву на звільнення. Все. Сітак – це його власне рішення було”, – пояснив голова ОДА.

За словами Романа Грищенка, на 2 червня він має одного офіційного заступника. Це Сергій Банніков. Ще одну претендентку – Тетяну Мироненко, Кабмін вже погодив. Тож, вона чекає на призначення. Окрім них, голова Сумської ОДА планує собі набрати ще двох замів – один буде займатися фінансами, другий – ЖКГ.

Джерело – suspilne.media

4 листопада
3 листопада