Вчора
18 жовтня
16 жовтня
15 жовтня
14 жовтня
13 жовтня
12 жовтня
11 жовтня

Губернатор попередив правоохоронців, щоб тримали на контролі витрати по COVID-2019

Таке завдання під час прес-конференції перед правоохоронцями поставив Роман Грищенко та наголосив, що особисто контролюватиме це питання.

Усі кошти, які виділяються державою для боротьби з коронавірусною пандемією мають йти виключно за призначенням. Це, за словами Романа Грищенка, стосується як гуманітарної допомоги, так і коштів благодійників, які нині активно підтримують медичну галузь Сумщини.

“Я попереджаю силовиків, щоб дивилися уважно, адже хтось може захотіти “нагрітися” на коронавірусних коштах”, – прокоментував губернатор і додав, що працівники прокуратури, СБУ та національної поліції нині володіють усією ситуацією та все бачать. Тримає це питання на особистому контролі й губернатор Сумщини Роман Грищенко, адже недопущення розкрадання державних коштів – його принципова позиція.

Серед іншого голова облдержадміністрації з обережністю натякнув на можливе відновлення роботи міського аеропорту.

“Є така надія, що з’явиться аеропорт. На сьогодні ми розглядаємо три пропозиції і приймемо ту, яка буде найвигідніша для області, для міста Суми. Бо ми розглядаємо відновлення роботи аеропорту в контексті всієї Сумщини. Але поки про це зарано говорити”, – сказав він.

Роман Грищенко також подякував жителям області за дотримання всіх карантинних вимог, а медикам і небайдужим громадянам, зокрема, за вжиття заходів задля недопущення розповсюдження COVID-2019 на Сумщині.

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада