29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Губернатор попередив правоохоронців, щоб тримали на контролі витрати по COVID-2019

Таке завдання під час прес-конференції перед правоохоронцями поставив Роман Грищенко та наголосив, що особисто контролюватиме це питання.

Усі кошти, які виділяються державою для боротьби з коронавірусною пандемією мають йти виключно за призначенням. Це, за словами Романа Грищенка, стосується як гуманітарної допомоги, так і коштів благодійників, які нині активно підтримують медичну галузь Сумщини.

“Я попереджаю силовиків, щоб дивилися уважно, адже хтось може захотіти “нагрітися” на коронавірусних коштах”, – прокоментував губернатор і додав, що працівники прокуратури, СБУ та національної поліції нині володіють усією ситуацією та все бачать. Тримає це питання на особистому контролі й губернатор Сумщини Роман Грищенко, адже недопущення розкрадання державних коштів – його принципова позиція.

Серед іншого голова облдержадміністрації з обережністю натякнув на можливе відновлення роботи міського аеропорту.

“Є така надія, що з’явиться аеропорт. На сьогодні ми розглядаємо три пропозиції і приймемо ту, яка буде найвигідніша для області, для міста Суми. Бо ми розглядаємо відновлення роботи аеропорту в контексті всієї Сумщини. Але поки про це зарано говорити”, – сказав він.

Роман Грищенко також подякував жителям області за дотримання всіх карантинних вимог, а медикам і небайдужим громадянам, зокрема, за вжиття заходів задля недопущення розповсюдження COVID-2019 на Сумщині.

 

4 листопада
3 листопада