Вчора
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня

Губернатор представив нового голову Сумської РДА

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко представив активу району нового голову Сумської райдержадміністрації Віталія Бурбику.

Роман Грищенко побажав Віталію Бурбиці успіхів на посаді і дав завдання на особливому контролі тримати будівництво об’єктів програми «Велике будівництво». Сумський район має подавати приклад іншим районам Сумщини у реалізації цієї програми Президента України Володимира Зеленського та інших державних і обласних програм.

«Ми сьогодні розпочали з Віталієм Олександровичем об’їжджати район. Звернули увагу на певні недоліки. Зокрема, хочу зупинитися на будівництві та недобросовісних підрядниках. Зокрема, ми оглянули дошкільний заклад «Орлятко» в смт Степанівка, виявили недобросовісного підрядника, і на сьогодні вже договір з ним розірвано, – зазначив Роман Грищенко. – У найкоротші терміни громада має провести тендер, знайти нового підрядника і роботи необхідно виконати якнайшвидше. Також я ставлю завдання скерувати матеріали щодо підрядника до прокуратури. Для громади заклади мають будуватися швидко, якісно і прозоро».

Також голова облдержадміністрації дав завдання очільнику Сумського району щодо наповнення бюджету, надання якісних медичних послуг населенню, будівництва доріг та дотримання вимог екологічної безпеки громадян.

Довідково. Крім цього дитячого садочка в рамках реалізації програми «Велике будівництво» в Сумському районі ще відбувається реконструкція школи у Нижній Сироватці. Також заплановане будівництво стадіону у с. Стецьківка, ремонт дороги Софіївка-Миколаївка-Хотінь та вул. Поштова в Хотіні.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/gubernator-ofitsijno-predstaviv-novogo-golovu-sumskoyi-rda

4 листопада
3 листопада