Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

Губернатор Сумщини- про розповсюдження фейків: вони мають на меті пригальмувати розпочаті проєкти та дестабілізувати ситуацію в області

На цьому наголосив Голова Сумської ОДА на брифінгу під час вручення апаратів штучної вентиляції легень в Медичному клінічному центрі інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького.

Губернатор відзначив, що всі фейки, які розповсюджуються, мають на меті одне: пригальмувати розпочаті ним та його командою проєкти та дестабілізувати ситуацію в області.

«Буквально за останні місяці на Сумщині ми зустрічали Президента, Голову Верховної Ради, Прем’єр-міністра та Міністра регіонального розвитку та Міністра культури. Наш регіон почав активно розвиватися і привернув увагу, – розповів Роман Грищенко журналістам. – Нам вдалося запустити проєкт Аеропорт, ми побудували рекордну за рік протяжність доріг в Сумській області, оновили цілий комплекс шкіл, запустили будівництво унікальних садочків, розпочали Велику реставрацію. Роками ці питання не вирішувалися! Ми спрямували грошовий ресурс на людей!»

Губернатор відзначив, що попри пандемію кононавірусу, завдяки конкретним справам, які сьогодні робляться в області, вдається потроху відновлювати економіку. Але, на жаль, не всі задоволені успіхами у розвитку Сумщини. Є конкретні політики, які хочуть дестабілізувати ситуацію.

«З початком виборчих перегонів я бачу, ці політики загралися у якісь брудні ігри, які часом навіть переходять в політичні війни. Вони намагаються знівелювати нашу роботу та послабити команду Президента. Але не вийде!» – наголосив голова ОДА. –  Ми бачимо, скільки, наприклад, доріг побудовано в регіоні. А як відомо, будівництво лише однієї дороги піднімає відразу від 5 до 7 галузей економіки. Тож тим, хто хоче очорнити роботу нашої команди, обласної державної адміністрації, доповідаю: я працюю в команді Президента, виконую завдання, що ставляться Президентом та Урядом, і продовжу працювати, незважаючи ні на що. Я не допущу дестабілізації ситуації на Сумщині, подібних фейків та провокацій. Ми зробимо все, щоб створити Велику Сумщину, де комфортно та безпечно почуватиме себе кожен житель».

На запитання журналістів, чи братиме Роман Грищенко участь у виборах, посадовець відповів: «Я не йду на вибори, у нас надто багато роботи, щоб брати участь у виборчих перегонах. І це було б і неправильно, адже були би нарікання на якийсь адмінресурс чи ще щось. Ми стоїмо на чіткій позиції: за вказівкою Президента України, робитимемо чесні, прозорі вибори. Кожен житель Сумщини громадянин має сам своїм голосом вирішувати власну долю. Тиск в цьому питанні неприпустимий».

4 листопада
3 листопада