Вчора

Губернатор Сумщини відстояв інтереси жителів – в області буде утворено 5 районів

Тепер замість попередньо оголошених трьох на Сумщині утворять п’ять районів  – як це на державному рівні й відстоював голова облдержадміністрації Роман Грищенко.

Конотопський, Охтирський, Роменський, Сумський та Шосткинський  – сама така кількість районів буде незабаром утворена на Сумщині.  І це – не без участі керівника області, який дослухався до побажань людей і зробив все можливе саме для такого розв’язання ситуації. Бо таке формування районів – не тільки зручне для місцевих жителів, а й географічно правильне.
Записати собі в актив це досягнення напередодні виборів вирішила й обласна рада.
Як стало відомо, вона вже давно дала погодження, яке на офіційному рівні підписала заступник голови ради Токаря Тетяна Головко, про створення на Сумщині лише  трьох районів: Сумського, Конотопського і Шосткинського. І після того, як у ситуацію втрутився керівник області, виступи у публічній площині різко змінилися і виявилося, що обласна рада постійно «відстоювала» це питання.
Хоча насправді, вона знехтувала побажаннями людей. Та більш того, відсторонилася від реалізації реформи децентралізації, яка триває упродовж трьох років, начхавши на думки жителів Сумщини.

Вчора