29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Губернатор Сумщини візьметься за відновлення видобутку корисних копалин в області

Коронавірус не завадить: Сумщина продовжує рухатися наміченим шляхом – губернатор Грищенко.

Роман Грищенко вже не раз наголошував, що Сумщина – перспективна область. Одна із цих сфер – розробка корисних копалин.
«Сумщина з усіх регіонів держави має найбільше крейдових залежів. Про це ще свідчить документація радянських геологів. А крейдові залежі –  це виробництво цементу, який нині  завозиться переважно із Західної  України», – акцентував Роман Грищенко.
Також на його переконання, нині область недостатньо отримує коштів від видобутку нафти та газу. Саме тому Сумщина вийде з ініціативою  до КабМіну переглянути це питання, збільшивши відсоток рентної плати.
«Більш того будемо ініціювати, аби вони платили податки з реалізації нафтопродуктів. Не може видобуватися на Сумщині 40% всієї нафти  України й при цьому область не отримувати жодної  копійки», – додав він.

Також Роман Грищенко розповів, що боротиметься за Баницьке родовище, яке ще нещодавно вивозило до оборонних підприємств Російської Федерації маже весь видобуваємий високочистий кварцит. Таких родовищ у Європі тільки двоє  і тому глухівське родовище є унікальним.

«Про цю проблему я добре знаю. Вже три місяці кар’єр точно не працює.  За поданням СБУ там був призупинений дозвіл на видобуток із цього кар’єру, а також був не допуск від Київської екологічної інспекції… Ми будемо боротися за цей кар’єр однозначно і поверати роботу людям», – наголосив губернатор.

4 листопада
3 листопада