Вчора
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада

Іноземним студентам, які порушили правила карантину, не уникнути штрафу

Сумський апеляційний суд залишив без змін постанови суду першої інстанції, якими трьох громадян Йорданії за порушення правил карантину притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафи по 17 000 грн.

Відповідно до матеріалів справи, ввечері 06 квітня чоловіки перебували в громадському місці, а саме в зоні відпочинку в районі озера «Чеха», без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Не погодившись з такими рішеннями суду, захисник іноземних громадян подав апеляційні скарги, в яких просив скасувати постанови суду і закрити провадження стосовно його підзахисних. Аргументував, зокрема, неконституційністю положень постанови Кабміну, яка, на його думку, незаконно обмежує свободу пересування громадян. Вказував, що чоловіки неодноразово намагалися купити маски чи респіратори в аптеці, однак вони були відсутні. Тобто держава не виконала свої зобов’язання щодо доступного медичного обслуговування та забезпечення епідемічного благополуччя населення. Також адвокат в апеляційних скаргах вказує, що чинним законодавством не передбачений обов’язок носити маски та виготовляти їх самостійно, а тому чоловіки не можуть нести відповідальність за перебування у громадському місці без вдягнутих масок, оскільки в цьому немає їхньої вини.

Розглянувши матеріали адміністративного провадження, Сумський апеляційний суд відмовив захиснику в задоволенні його апеляційних вимог та залишив без змін постанови суду першої інстанції. Таке рішення було прийнято з огляду на те, що висновки суду про доведеність вини громадян Йорданії у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.44-3 КУпАП, ґрунтується на зібраних та перевірених у судовому засіданні доказах.

У постанові апеляційного суду йдеться, що будь-яких істотних порушень законодавства, що тягнуть зміну чи скасування постанови суду першої інстанції не встановлено. Також при накладенні адміністративного стягнення судді місцевого суду дотрималися вимог КУпАП, наклавши стягнення у межах, встановлених санкцією статті 44-3 КУпАП.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада