Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Керівник Глухівщини хоче відновити роботу Баницького родовища, яке вивозило до Росії кварцити

Нещодавно представлений голова Глухівської РДА Сергій Мінаков розказав про свої першочергові кроки, які б хотів реалізувати у життя.

«Гаяти часу не можна. Незалежно від того, як буде намальована карта ОТГ, людям треба допомога вже зараз», – наголосив він.

За його словами, одне з актуальних питань – якнайшвидше відновлення роботи Баницького кар’єру кварцитів, що може забезпечити роботою 130 робочих місць. «Вони не можуть працювати, бо закінчилась дія спецдозволу на користування надрами. Через бюрократію процес отримання нового – нереально довгий», – констатував чиновник.

Також Сергій Мінаков хоче вирішити проблему з водою, бо у деяких селах її рівень впав настільки, що колодязі сухі.

«Треба терміново водогони, а це гроші. По Бачівську ще до мене залучено 430 тисяч гривень, треба ще 1 мільйон. У Суходолі на реконструкцію водогону вже використано 350 тисяч. Необхідно ще майже пів мільйона… Зараз думаємо про ремонт доріг: якщо буде Есманьська ОТГ, то як возитимуть дітей у школу зі Студенка та Кучерівки? На дві дороги треба мінімум 17 мільйонів», – поділився голова РДА.

Нагадаємо, що у минулому році майже 90% видобуваємої сировини з Баницьккого родовища йшло на експорт до сусідньої Росії. Таких родовищ у Європі тільки двоє, і тому глухівське родовище є унікальним.

Джерело: nedelya.info

4 листопада
3 листопада